niedziela, 21 grudnia 2014

Monster High: Boo York, Boo York! + recenzje Haunted + ogłoszenie

Po filmie ,,Haunted'', jest planowany kolejny, którego nazwę widzicie w temacie posta.
Kiedyś mogliśmy oglądać nową postać oraz różne obrazki zapowiadające ,,Boo York, Boo York!''.
Gdyby ktoś chciał, to tutaj linki do postów: 1 i 2.
Zobaczcie, jakie obrazki dziś wpłynęły do sieci!:

hauntedtwyla:

♪♫♪♫ Monster High: Boo York, Boo York ♪♫♪♫Hey Ghouls and Mansters! Catty here. We have some fangtastic news—Monster High is headed to the fright lights, big city in our very first musical, Boo York, Boo York! All your favorite ghouls will be there - taking in the sights from Times Scare to the Monster Of Liberty! We’ll be shopping for out-of-this-world fashions to wear to a fabulous party celebrating the rare Crystal Comet passing overhead! They say the Comet has mysterious magical powers - and the whole city is buzzing with “Comet Fever” about the big night! It’s sure to be stellar.We’ll take in a show, but the plays on Bloodway aren’t the only drama going on in Boo York when Monster High’s favorite couple, Cleo and Deuce, BREAK UP! Though it all, we’ll make some terror-riffic new friends! Like Elle Elledee, the music-loving DJ daughter of a Robot…Luna Motthews - daughter of the Mothman, she was drawn to the bright lights of old Bloodway. Then there’s Moucedes King, the daughter of the Rat King from the Upper Beast Side—she’s a bit of a spoiled rat, but has a heart of gold. And when the comet arrives - so does Astra Nova, a starry-eyed ghoul who pays a visit from the skies.What magic does this crazy Comet have in store? Have you ever seen cooler fashios? You’ll have to catch the movie to find out more!

Source: Ever After High Dolls
Są to prawdopodobnie prototypy okładek. Łącznie z jedną, którą mogliśmy oglądać we wpisie w linku to jest ich aż 3. Czyżby twórcy nie mogli się zdecydować?

Na lewej okładce możemy widzieć Cleo, Deuce'a, Cattty oraz nową postać.
Natomiast na prawej jest Cleo, Clawdeen, Catty oraz kolejna nowa postać..
Gdybym miała oceniać, która najbardziej mi się podoba, wybrałabym raczej tą, gdzie wilkołaczka i mumia siedzą na dachu samochodu. Przeszkadza mi w niej trochę nowa postać, bo jest trochę nienaturalnie umiejscowiona, ale wygląda wszystko najlepiej spośród tych 3 okładek.

Clawdeen jest do siebie podobna, jeśli chodzi o art i tą z okładki. Jedyne, co mi nie pasuje to Catty, bo jak wiemy miała troszkę inaczej wyglądać. Być może dostanie 2 lalki w jednej serii?! :o

Do obrazków, piosenkarka zamieściła także taką wiadomość: (w wolnym tłumaczeniu mojego autorstwa):

''Cześć upiorki i upiory! Tutaj Catty.
 Mamy pazurzastą wiadomość - Monster High zmierza do upiornego światła reflektorów. Odwiedzimy wielkie miasto, w którym odbędzie się pierwszy musical, Boo York, Boo York! Wszystkie Twoje ulubione postacie tam będą! Zwiedzimy wszystko. Od Times Scare (nazwa pochodzi od Times Square - dowiedz się więcej) do Monster Of Liberty (w wolnym tłumaczeniu - Statule Straszy-Wolności)! Będziemy też robić zakupy od out-of-this-world (prawdopodobnie jest to marka ubrań) oraz nosić je na wspaniałej imprezie, która uczci rzadką, przelatującą, Kryształową Kometę! Mówią, że ta kometa ma tajemnicze magiczne moce - i całe miasto jest pełne "Kometowej Gorączki", przez tą spektakularną noc! To z pewnością będzie wybitne.

Weźmiemy udział w show, ale gra na Bloodway'u (nazwa pochodzi od Broadway'u) nie będzie jedynym dramatem! Okazuje się, że ulubiona para Straszyceum, Cleo i Deuce, zerwą ze sobą!
Mimo wszystko, zdobędziemy kilku przerażających, nowych znajomych, takich jak Elle Elledee, kochająca muzykę DJ'ka - córka robota i Luna Motthews - córka Mothman (powtórka z Bonity, ale bez połączenia z kościotrupem... jest to człowiek - ćma), która zwraca uwagę jasnych świateł starego Bloodway'u. Jest też także Moucedes King, córka Króla Szczurów z Upper Beast Side (nazwa pochodzi od Upper East Side) - jest trochę rozpieszczoną szczurzycą, ale ma złote serce. Kiedy kometa przybywa - to samo robi robi Astra Nowa, upiorka o błyszczących oczach, która składa wizytę z nieba.

Jaka magia drzemie w tej szalonej komecie? Czy kiedykolwiek widziałeś tak świetną modę? Musisz zobaczyć ten film, by dowiedzieć się więcej!''

Film zapowiada się naprawdę niesamowicie. Najbardziej zaciekawiła mnie ta kometa oraz zerwanie Cleo i Deuce'a. Choć pewnie się pod koniec filmu pogodzą, sami widzicie ich uśmiechniętych na lewej okładce, to jestem ciekawa o co im poszło :o Nie mogę się doczekać ,,Haunted'' oraz tego filmu! :D

+

Jeśli też jesteśmy przy ,,Szkole Duchów'', to mam także dla was filmy z recenzjami, o których umieszczenie mnie poproszono. Dzięki temu możecie uważnie przyjrzeć się detalom każdego nowego ucznia:Niedługo pojawią się też na tym kanale Vandala i River, dlatego jeśli komuś zależy na zobaczeniu ich omówień, polecam zaglądać co jakiś czas na ten kanał i czekać na ich pojawienie.


Podobają wam się te ,,okładki'' filmu ,,Boo York, Boo York!''? Co sądzicie o liście od Catty?
Domyślacie się, o co mogli się pokłócić Deuce i Cleo? Podobają wam się recenzje nowych uczniów z filmu Haunted?+
Ehhh... nie dość, że post był długi, to jeszcze nie zanosi się na jego koniec :P
Na ,,happy end'' postanowiłam wam dołączyć małe ogłoszenie. Jak dobrze wiecie, obiecałam wam, że kiedy będę miała wolne (co już nastąpiło) konkurs. Żeby było również przyjemniej, to wy go sobie wybierzecie. Zapraszam was do zakładki ,,Konkursy'' i wpisanie konkursu, którego nową edycję najbardziej byście chcieli, w komentarzach (1 osoba = 1 głos). Niestety, aby było sprawiedliwie, anonimów nie mogę brać pod uwagę. Dodam również, że nie zgadzam się na Moja Upiorna Postać i Base Revolution. Cóż, przejadły mi się, szczerze powiedziawszy.

10 komentarzy:

 1. Też myślę, że ta z samochodem lepsza :)

  Malfoy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Az 4 cztery nowe postacie :corke robotow,corke cmy,corke szczura i corke kosmitow ,wow to super.Mam nadzieje ze Elle to nowoczesny robot a nie taki jak Robecca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cleo i Deuce się pokłócą? ;-; Nieee! xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja reakcja jak tłumaczyłam tekst: *pisupisupisu* Wtf?! *pisupisupisu* xDDD Moja ulubiona para T.T

   Usuń
  2. A moja reakcja: Yes! Super! Niech Deuce będzie z jakąś nową postacią, a Cleo dostanie załamania nerwowego!

   Usuń
 4. hej czemu twórcy mattela zrobili to, że Cleo i Deuce ze sobą zerwą? pozdrawiam niezalogowana Abbey

  OdpowiedzUsuń
 5. pytam się dlaczego . A te nowe postacie a zwłaszcza córka szczura są niezłe. Pozdrawiam niezalogowana Abbey.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę to trwa, zanim odpowiem. Nie nołlajfię przy komputerze 24 godziny na dobę. Nie mam pojęcia. Po porstu byłby to pewnie temat na film, jakiś ciekawy wątek i dlatego. Zerwą i wrócą, nawet na okładce są do siebie przytuleni.

   Usuń
  2. No niestety tak będzie bo przecież Deuce Nie mógł wytrzymać bez Cleo :(

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)