środa, 3 grudnia 2014

Kolejny odcinek

Dziś opublikowano kolejny odcinek anime Monster High!
Tym razem bardziej przyjrzymy się Lagoonie lub raczej jej pupilkowi.
Odcinek rozpoczyna się od jakiejś wielkiej dostawy. Przed szkołą znalazło się nagle wiele ciężarówek. Następnie Lagoona przygotowuje zapas kremu nawilżającego. Nie wiedzieć czemu, straszyciółki dają jej później prezenty. Od Clawdeen dostała perukę, od Abbey bryłę lodu, od Ghoulii jakąś miksturę, bądź po prostu maź, a Frankie sprezentowała jej przybory do szycia. Draculaura natomiast przyniosła ze sobą całą szafkę O.o Zapewne chodziło tu o to, aby wybrała sobie jakieś ubrania z niej. Jakiś czas potem Lagoona pływa sobie z Neptuną w morzu i dowiadujemy się, że w ciężarówkach był posiłek dla piranii.
Szczerze mówiąc, odcinek jest słaby. Kompletnie nie wiem o co tu chodzi, poza tym głos Lagoony niesamowicie mnie irytował od początku anime. Na szczęście wtedy nie miała żadnych większych kwestii do powiedzenia, teraz odzywa się prawie cały czas. Do tego jeszcze śpiewa, co wychodzi fatalnie. Moim zdaniem całkiem fajny był wątek z pupilem upiorki i ciężarówkami, ale resztę bym usunęła. W szczególności te wycia.

Podoba wam się ten odcinek? Co o nim myślicie? 
Bardziej podoba wam się normalna Lagoona, czy ta japońska?
3 komentarze:

 1. Lagoona zachowuje się jak dziecko z downem (z szacunkiem do dzieci z downem) w ogóle ten odcinek to jakiś strasznie porąbany, czy te upiorki nie mogą się zachowywać jak normalne potwory?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie zachowują się tak typowo z anime, ale moim zdaniem też tych zachowań jest trochę za dużo ;o

   Usuń
  2. Nie dość, że zachowują się jak w typowym anime to są strasznie przerysowane jako potwory. Wole Lagoonę z odcinków gdzie jest dojrzałą i w miarę opanowana, a nie tak jak tu jak 5letnie dziecko...

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)