środa, 4 marca 2015

Kostiumy

Na Halloween jest wiele możliwości, dzięki którym możemy wyglądać jak nasza ulubiona upiorka, np. internecie znajdziemy kostiumy straszyciółek do kupienia. Zapewne parę razy widzieliście stroje m.in. Cleo, Frankie czy Draculaury w google grafice. Tak więc, jeśli jeszcze lubicie się przebierać, ta nowinka powinna was zaciekawić. Mianowicie pojawiły się nowe przebrania! I to nie byle jakie - prosto z najnowszych serii takich jak FdC, Haunted, EP oraz BYBY!:
Powyżej, po lewej stronie widzimy Lagoonę oraz Draculaurę EP. Muszę przyznać, że naprawdę bardzo podoba mi się sukienka wzorowana na tej, jaką ma lalka wampirzycy. 
Obok natomiast, możemy zobaczyć Spectrę i Lalę Haunted. Kostiumy nawiedzonych upiorek jakoś nijak mi nie przypominają tych prawdziwych. Niezbyt przypadły mi do gustu.

 
Na kolejnym obrazku, po lewej stronie możemy dostrzec River i Clawdeen. Jeśli chodzi o wilkołaczkę, to mam o niej podobne zdanie, co do przebrań upiorek Haunted z pierwszego zdjęcia.
River natomiast jest bardzo ładna. Podoba mi się jej peleryna oraz peruka.
Po prawej możemy zobaczyć straszyciółki F,C,A!, seria jest stara, aczkolwiek co to przeszkadza do stworzenia przebrań? ;) Wszystkie trzy są bardzo ładnie zrobione, a całokształt prezentuje się znakomicie. 

Na ostatnim obrazku najnowsze serie! Po lewej możemy zobaczyć Frankie i Rochelle FdC.
Szczerze powiedziawszy, jednie ta pierwsza upiorka przypadła mi do gustu. Przebranie gargulicy jakoś dziwnie tu wypadło, szczególnie buzia modelki...
Po prawej mamy Catty i Neferę z BYBY. Moim zdaniem, na ich kostiumy jest zdecydowanie za wcześnie, co widać najbardziej po starszej siostrze Cleo. Ubiór mocno różni się od tego lalkowego, chociaż nie jest najgorszy. Kotołaczka ma chyba odpowiedni strój i całkiem nieźle to wszystko wygląda. Mimo to, uważam, że powinni z nimi poczekać.

Co sądzicie o tych przebraniach? Czyj kostium najbardziej się wam spodobał?


3 komentarze:

  1. Ja tam na kosiumy to już za stara jestem to nie mam co się wypowiadać ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Napisano, że już 26 marca będzie Polska premiera filmu '' Haunted ''

    OdpowiedzUsuń
  3. Mi jedynie podobają się kostiumy Draculaury EP i River ^^"

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)