piątek, 13 marca 2015

Dużo gifów z nawiedzonego filmu

Naszą Szkołę Duchów dostaniemy na DVD dopiero 26 marca, natomiast za granicą jest już gdzieś dostępny (prawdopodobnie na płytach, ale sprawdzę to jeszcze), więc pojawiło się naprawdę dużo gifów!:
  
  
  
 
  

Jak widzicie, jest na nim duch imieniem Johnny Spirit. Mogliśmy go zobaczyć kiedyś w odcinku, który kończył się tym, że Operetta zaprzyjaźniła się z nim i stoczyli pojedynek na instrumenty. Gdyby ktoś nie pamiętał, wspomnę o tym, że gra na skrzypcach.Wszystko na to wskazuje, że Spectra i Porter nie będą jedyną nową parą :3

  
  

Tutaj mamy dla odmiany Rochelle. Gargulica bardzo mi się podoba w filmowej, nawiedzonej odsłonie, jednakże do jej lalki wciąż nie umiem się przekonać. Najbardziej zafascynował mnie gif, gdzie jest w tym czarnym płaszczu, może być ciekawy wątek z tym, dlaczego upiorki będą musiały nosić takie szaty.

 
  

Powyżej River, która najwyraźniej zaprzyjaźniła się z Holtem, z którym razem obsługuje stanowisko DJ. Pierwszy gif jeszcze bardziej przypadł mi do gustu. Widać, że upiorka czymś się zezłościła. Zastanawia mnie, co to mogło być ;o

 

Tutaj mamy natomiast zatroskaną czymś Twylę. Wyraźnie coś ją martwi. Z tyłu dopatruję się ruszające się drzewa, więc najprawdopodobniej albo ucieka, albo spieszy na pomoc straszyciółkom.


Draculaura zasłaniająca usta. Cóż, scena niewiele mówi, bo zazwyczaj jest to częsty, wykonywany przez wampirzycę i charakterystyczny dla niej gest.

  
  

Zbliżenie na Twylę, w rozczulającym momencie. Na jednym widać włosy Spectry, więc domyślam się, że jest tam też Porter i razem wyznają sobie miłość lub coś w tym guście. Koło córki Boogieman'a możemy zobaczyć także Rochelle i Clawdeen.

Na koniec jest także obrazek pupilka Vandali:
On jest do schrupania <3 W polskiej wersji językowej ma na imię Okej.
Podoba mi się jego przepaska i słodziutkie oczko :3 Jestem ciekawa, czy jest to dziewczyna, czy chłopiec, ale raczej stawiam na to pierwsze, spoglądając na długie rzęsy.

Co sądzicie o tym filmie? Nie możecie się doczekać tego, kiedy go obejrzycie?


3 komentarze:

 1. Głowonóg jest zdecydowanym liderem filmu. Jest taki uroczy ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje reakcja na posta była mniej-więcej taka:
  ''Gify? Eee tam, w sumie mnie to nie obchodzi *przegląda* Ale tą River, to muszę mieć na avatarze" ;w;
  Miłość od pierwszego wejrzenia jednak istnieje xD

  OdpowiedzUsuń
 3. <3 ojej <3 Okej to słodziak <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)